• Wpisów:82
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 09:00
  • Licznik odwiedzin:9 170 / 1859 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
PAMIĘTNIK HARRY'EGO


Nie wiem kiedy to się zaczęło. Nie mogę wyłapać momentu kiedy zacząłem Cię kochać. Mimo, iż jest to miłość zakazana. Nie bałem się ryzykować, chciałem poświęcić wszystko. Kiedy śpiewałem na przesłuchaniu do x-factora czułem, że śpiewam dla kogoś. Dla kogoś, kto jest, lub może być dla mnie ważny. Potem wpadłem na Ciebie i powiedziałeś mi, że byłem dobry. Lubiłeś mój głos. Często kazałeś mówić mi obojętnie jakie słowo. Nie miało to dla Ciebie znaczenia. Ten stan był dobry dla mnie. Szczęście pierwszy raz zagościło w moim sercu co było cudem.
Wszystko było w porządku. Poznawaliśmy się. Wychodziliśmy na zwykłe spacery. Jak przyjaciele. Nie wzbudzało to podejrzeń. Czasem zdarzyło się, że zaprosiłem Cię na kawę. Było też kino. I to była nasza pierwsza randka. Pocałowałeś mnie tam. Mój pierwszy pocałunek przeżyłem z Tobą. To dla mnie wyjątkowy dzień. Powiedziałeś, że moje oczy lśnią jak gwiazdy na niebie. Długo myślałem jak to uwiecznić. Zdecydowałem się na tatuaż- gwiazdkę konkretnie. Gwiazdy mają pięć ramion, powiedziałem, że symbolizują cały zespół. Ona jest pamiątką. Moją osobistą pamiątką.
Czułem się ważny kiedy mnie całowałeś. Każdy Twój dotyk sprawiał, że moje ciało przeżywał dreszcz. Każdy występ na scenie był dla mnie czymś cudownym. Mogłem spojrzeć na Ciebie i być dumny. Z tego jaki wielki głos nosisz w sobie. Wiedziałem, że wiele osób będzie szalało za tą barwą. Byłeś taki charyzmatyczny. Po paru odcinkach na żywo, skończył się nasz raj. Przyłapali nas. Odseparowali mnie od Ciebie. Wyjechałeś. Chciałem Cię szukać, ale nie wiedziałem gdzie. Wróciłeś. Ale nie zauważałem tej radości w Twoich oczach. Przygasłeś.
Skończył się program. Podpisaliśmy umowę z modest. Nadal nikt nie wiedział o naszym związku. Tylko fani domyślali się czegoś. Dali nam nazwę. Larry Stylinson stał się częścią One Direction. Nie chciałeś tego. Znałem Cię tak krótko, ale wiedziałem, że opinia ludzi jest dla Ciebie ważna. Ważniejsza niż ja i moje uczucia. Akceptowałem to. Zaczęły się wywiady. Lubiłem to. Początkowo oczywiście. Później odsuwałeś mnie na dalszy plan. Dziennikarze zawsze pytali Ciebie o Larry’ego. Sprytnie. Modest płacił wszystkim wokół aby to pytanie nigdy nie trafiło do mnie. Nie potrafię kłamać. Za bardzo jestem w Tobie zakochany. I rozumiem, że ukrywanie tego, jest dla naszego dobra. Po prostu chce jak inni ludzie, chwalić się uczuciem do Ciebie.
Pamiętam ten dzień. Modest przedstawił nam jakąś dziewczynę. Była piękna. Wydawała się sympatyczna. I taka jest, oczywiście. Eleanor. Moje życie zaczęło się sypać. Ty udawałeś miłość do niej. Jesteś dobrym aktorem, momentami myślałem, że naprawdę ją kochasz. Ale to rozwaliłoby mi serce. Zawsze mówiłeś, że tego nie chcesz. Chodziliście na spacery, na lody, na randki na którym całowaliście się tak aby fotoreporterzy Was widzieli. Kiedyś my tak robiliśmy. To boli. Modest płaci Eleanor grube pieniądze, aby odgrywała swoją rolę. Wymyślili dobrze sprzedającą się historię, o tym, że to ja poznałem Was ze sobą. W końcu, jak inaczej mogła się pojawić w naszym życiu. Nie mogli jej wprowadzić od tak sobie. Rozumiem to. Najgorsze zaczęło się później.
Każdego dnia mówiłem sobie „ Walcz kurwa. Walcz o swoją miłość kurwa. Masz ochotę się poddać, bo on nie widzi, że ranią Cię te kłamstwa, ale dasz radę. Kochasz go”. Myślałem nad wytatuowaniem sobie tego. Modest się nie zgodził. Poczucie tego że ma Cię ona strasznie mnie dobija. Chce pełnić w Twoim życiu funkcje tarczy. Przyjmę kłamstwo, gniew. Zaczęło znowu być dobrze. Mimo, że była Eleanor, nas rozdzielili, a Ty się zmieniłeś. Czułem, że wracasz. To mogło się udać. Wyjechaliśmy do Australii. Było kilka intymnych momentów. Bawiłem się w klubie, wypiłem za dużo. Ty też. Szkoda, że nie pamiętasz naszego pierwszego razu. Pierwszego a zarazem ostatniego. Potrafisz wbić mi nóż w serce, a ja nadal Cię kocham. To chore.
Zacząłeś być ślepy na mój ból. Ślepy na moje łzy. Ślepy na moją miłość. A ja stałem się głuchy na Twoje przeprosiny i słowa. To przykre jak szybko się to posypało. Starałeś się być jak najdalej ode mnie. Miałem poparcie w jednej osobie. Niall. Niall to Larry Shipper. Nigdy nie mówił co o tym sądzi. Budował nasze momenty. Mogłem powiedzieć mu wszystko. Strasznie się cieszę, że miałem takiego przyjaciela. Z własnej woli spędzałeś więcej czasu z Eleanor. Chyba na prawdę się w niej zakochałeś. To mnie zabijało. Nie skończyłeś związku ze mną. Czułem twe udawane szczęście na wywiadach. Ja nie starałem się być nawet odrobinę radosny. Sprytnie maskowałem blizny na udach i nadgarstkach. Nie widziałeś tego, jak moje ciało błaga o chwile Twojej uwagi. Moje serce chciało Ciebie.
Oddałem Ci serce, Ty je zwróciłeś. Oddam je komuś wyjątkowemu. Lecz nikt nie jest tak wyjątkowy jak Ty. Poznałem Nicka. Wychodziliśmy czasem, zabierał mnie do barów dla homoseksualistów. Zaczęły się spekulacje o mojej orientacji. Nie przeszkadzało mi to. Przyznałem się w jednym z wywiadów, że jestem biseksualny. Nie wzięli mnie na poważnie. A szkoda. A Ty stałeś i cieszyłeś się swoim szczęściem z Eleanor. Nie widząc moich krwawiących blizn. Nie widząc moich łez.
Nie potrafię przestać Cię kochać. Choć byś wyjechał i zburzył wszystkie drogi za sobą, znalazłbym sposób by Cie odszukać. Unikałeś mnie. Wakacje z Eleanor, spotkanie rodzinne, problemy. Chciałem Ci pomóc, a Ty tego nie doceniałeś. Zaczynałem tracić na swojej wartości. Czułem się bezużyteczny. Prosiłem o chwilę, aby porozmawiać. Chciałem, abyś powiedział mi wprost, że to koniec. Żyłem w związku z Tobą. Cały czas. To było toksyczne.
Nie obchodziło mnie co mówią inni. Mogli się śmiać, nienawidzić mnie, obrażać.. Najważniejsze było to co mówią nasze serca. Moje oczy gasły od nadmiaru bólu. Modest zakazał mi odwiedzania interakcji na twitterze. To chore. A Ty dzielnie broniłeś Eleanor kiedy pojawiła się na tym portalu. Ludzie wolą mnie od niej. To dziwne, prawda? Pokochałem Cię z całego serca, zaryzykowałem dużo w swoim życiu ale i tak wolisz ją. Wiesz czemu? Bo jest kobietą i to legalne.
Nadszedł ten dzień. Napisałeś, że Larry to bullshit. Zobaczyłem to. Płakałem. I chyba wtedy pierwszy raz zauważyłeś moje łzy. Nie ruszyło Cię to. Nastała noc. Leżałem w naszym pokoju i o dziwo pierwszy raz od paru miesięcy przyszedłeś do mnie. Powiedziałeś, że to koniec. Skończyłeś to. Uczyniłeś ze mnie wrak człowieka. Podjąłem decyzje. Chciałem odejść. Modest się nie zgodził. Kazali mi udawać. Miałem udawać, że wszystko jest w porządku. Uśmiechałem się do Ciebie. To był uśmiech bólu. Prosiłem abyś wrócił. Parę dni później zdradziłem Niallowi moją tajemnice. Z bólem serca wyraził na to zgodę. W końcu nie mógł mnie powstrzymywać.
Udawałem szczęśliwego. Robiłem tatuaże wyrażające moje cierpienie. Są dla mnie wyjątkowe i ważne. Tak samo jak Ty. Starałem bawić się w klubach jak najlepiej. Piłem. Zdarzało się, że ćpałem. Nikt tego nie widział. Nikt prócz Nialla. Reszta sądziła, że wszystko ze mną dobrze. Jak człowiek może być tak ślepy? Wydawało mi się, że mnie znasz. A może Ty nie chciałeś widzieć. Jak bardzo Cię skrzywdziłem, że taki byłeś?
Taylor. Stała się moją przyjaciółką. Modest podchwycił to i zrobił z nas parę. Był to po części mój pomysł. Chciałem wzbudzić w Tobie zazdrość. Pozwalałem na wspólne zdjęcia, pocałunki. Internet szalał. Fani oszaleli. A Ty nadal nie widziałeś. Co się z nami stało? Chciałem, żebyś wrócił.
Koncert na Madison Square garden. Naszedł ten dzień. Początek mojego końca. Cała nasza rodziny, milion fanów, przyjaciele, znajomi. Każdy był szczęśliwy. Miało mnie zabraknąć już wcześniej. Ale rozumiałem marzenie Nialla. Zawsze chciał tam wystąpić. Przed koncertem strasznie się denerwowałem. Niall podszedł do mnie i powiedział, że mnie kocha. Miał łzy w oczach. Nikt tego nie rozumiał. On wiedział. Pamiętasz Little Things? To była nasza piosenka. Śpiewałem Ci ją kiedy byliśmy sami. Patrzyłeś wtedy na mnie taki zakochany. Musisz pamiętać, że nadal kocham w Tobie te małe rzeczy.
Przepraszam Cię, za to co przeżywałeś na koncercie. Mam nadzieje, że wtedy się przejąłeś. Spokojnie wszystko było zaplanowane. Fanka zgodziła się mnie zastrzelić. Przy Little Things. Chciałem zaśpiewać i poczuć ból.Patrząc na Ciebie. Z tym samym uczuciem co zawsze. Odejść. Mam nadzieje, że się udało.
Jeśli to czytasz Loueh to znaczy, że mnie nie ma. Czytasz to, może Ci zależało, a może po prostu chciałeś wiedzieć dlaczego. Pamiętaj, że zawsze będę Cię kochał. Od chwili kiedy Cię spotkałem, aż do teraz. Będę patrzył na Ciebie z nieba. Obiecuję. Dbaj o Eleanor. To dobra dziewczyna. Życzę Wam szczęścia. Mam nadzieje, że Ona da Ci więcej radości i miłości. Mi się nie udało. Próbowałem. Przepraszam.
Twój Hazz.
 

 
One Direction - Story of My Life
Polecam <3 !!!
  • awatar Gość: Jeżeli ci coś nie pasuje to nie musisz tego udostępniać !
  • awatar Gość: Nie jara mnie One Direction. Ale jak ciebie jara szanuje to wiec bez obrazy
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Trudne Sprawy.Niall Horan
 

 
One Direction
Siła marzeń
Życie w One Direction

Must have dla wszystkich fanów One Direction!
Jedyna oficjalna książka po Polsku! O pięciu rozdziałach członkowie zespołu opowiadają o swoim dzieciństwie, przyjaciołach, pierwszych miłościach. Wspominają siódmą edycję brytyjskiego X Factora, niespodziewane utworzenie zespołu oraz sukces, który odnieśli w programie. Mówią o nagrywaniu płyt i trasie koncertowej promującej album "Up All Night". Zdradzają także swoje plany na przyszłość. Poznajemy wzloty i upadki piątki muzyków, dowiadujemy się, jak członkowie zespołu dogadują się ze sobą. W książce "Siła marzeń. Życie w One Direction" znajdziemy również mnóstwo niepublikowanych dotąd zdjęć.Kosztuje 49.90,- 

 
Hejka .!
Dowiedziałam się, że One Direction ma występować w Polsce w Warszawie 2014 roku !!!!!! <3
 

 
Mam tą fioletową z napisem "I <3 Zayn"
 

 
Album i paczka naklejek One Direction. Mam taki
 

 
One Direction – brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan. W VII brytyjskiej edycji programu X Factor zajęli trzecie miejsce. Grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Syco Music.
Debiutancki singiel One Direction "What Makes You Beautiful" został wydany 11 sierpnia 2011 roku. Singiel zadebiutował na UK Singles Chart jako numer pierwszy 18 września 2011 roku i stał się najszybciej sprzedającym się singlem roku ze sprzedanymi 153 965 kopiami. Ich drugi singiel "Gotta Be You" wyszedł 13 listopada 2011 roku i zajął miejsce trzecie. Ich debiutancki album Up All Night miał premierę 21 listopada. Album znalazł się na drugim miejscu UK Albums Chart ze sprzedanymi 138 631 kopiami. Album ten stał się najszybciej sprzedającym się albumem na UK Albums Chart w 2011 roku. Zostało sprzedanych 369.382 egzemplarzy w pierwsze cztery tygodnie po premierze. 'Up All Night' stał się najszybciej sprzedającym debiutanckim albumem w Wielkiej Brytanii w 2011 roku. W dniu 16 grudnia okazało się, że album został 27 najlepiej sprzedającym się albumem 2011 roku w ciągu trzech tygodni sprzedaży.
W sierpniu 2013 roku odbyła się premiera filmu One Direction: This Is Us opowiadającego o historii grupy[1].
 

 
stylcia-miśka: Dzięki ci za dedykację tematu "moda". Super zdjęcia . Jeszcze raz dzięki !!!
<3
 

 
W któryś dzień dodam zdjęcia moich ulubionych ciuchów
 

 
Heja, heja ! Co tam ? Ooo.. widzę ,że licznik odwiedzin się powiększa <3 Dzięki !!!!
 

 
Do zobaczenia jutro!!!!! <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
I LOVE ONE DIRECTION <3 !!!
 

 
Takie tam zdjęcie xD
Chcę taką !!! <3 w jysk'u jest taka podobna za 100 pare zł <3 MOM PLEACE!!!!
 

 
Hejka. To znowu ja... Dzisiaj napiszę trochę o One Direction.

One Direction jest popularnym zespołem i mają dużo fanów.Jednym z nich jestem ja <3. Może dodam tytuły piosenek 1D (One Direction)Oto one:
One Direction - All You Need Is Love
2. One Direction - Another World
3. One Direction - Back for you
4. One Direction - Best Song Ever
5. One Direction - C'mon C'mon
6. One Direction - Change my mind
7. One Direction - Chasing Cars
8. One Direction - Dance step
9. One Direction - Diana
10. One Direction - Everything About You
11. One Direction - Forever Young
12. One Direction - Fresh Prince of Bel-Air
13. One Direction - Gotta Be You
14. One Direction - Grenade
15. One Direction - Heart Attack
16. One Direction - I should have kissed you (+446)
17. One Direction - I Want
18. One Direction - I Wish
19. One Direction - I Would
20. One Direction - I'm Yours
21. One Direction - Irresistible
22. One Direction - Isn't she lovely
23. One Direction - Just Can’t Let Her Go
24. One Direction - Kids in America
25. One Direction - Kiss You
26. One Direction - Last First Kiss
27. One Direction - Little Things
28. One Direction - Live While We're Young
29. One Direction - Look After You
30. One Direction - Loved you first
31. One Direction - Magic
32. One Direction - Maths Song
33. One Direction - Moments
34. One Direction - More than this
35. One Direction - My Life Would Suck Without You
36. One Direction - Na na na
37. One Direction - Nobody Compares
38. One Direction - Nobody Knows
39. One Direction - One thing
40. One Direction - One Way Or Another
41. One Direction - Only Girl (In the world)
42. One Direction - Over Again
43. One Direction - Rock Me
44. One Direction - Same Mistakes
45. One Direction - Save You Tonight
46. One Direction - Serious Song
47. One Direction - She the One (feat. Robbie Williams)
48. One Direction - She's Not Afraid
49. One Direction - Something About The Way You Look Tonight
50. One Direction - Stand Up
51. One Direction - Still the one
52. One Direction - Stole My Heart
53. One Direction - Stop Crying Your Heart Out
54. One Direction - Story of My Life
55. One Direction - Summer Love
56. One Direction - Summer of 69
57. One Direction - Taken
58. One Direction - Teenage Dirtbag (cover)
59. One Direction - Teenage Kicks
60. One Direction - Tell me a lie
61. One Direction - The Way You Look Tonight
62. One Direction - They Don't Know About Us
63. One Direction - Torn
64. One Direction - Total eclipse of the heart
65. One Direction - Truly, madly, deeply
66. One Direction - Up All Night
67. One Direction - Use Somebody
68. One Direction - Vas Happenin' boys & Billy Bob Bob Billy
69. One Direction - Viva la vida
70. One Direction - What Makes You Beautiful
71. One Direction - With You
72. One Direction - WMYB / she makes me wanna
73. One Direction - Wonderwall
74. One Direction - You are so beautiful
75. One Direction - Your Song
No wiem.. duuużoo... mają dużo piosenek,są bardzo znani, mają dużo fanów...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Cześć. Jestem nowym członkiem na pinger.pl. będę prowadziła tu swojego bloga o One Direction. Mam nadzieję, że spodoba wam się i będziecie na niego wchodzili często
A na początek dodam zdjęcie zespołu: